جراح بینی شیراز

امروزه عمل های زیبایی طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.در میان تمامی عمل های زیبایی، عمل زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین عمل ها می باشد.شیراز به عنوان قطب پزشکی کشور، بهترین دکتر های جراحی بینی را دارا می باشد.هزینه عمل جراحی بینی در شیراز بستگی به نوع عمل ،بینی شما و از همه مهمتر دکتر جراح دارد.در جدول زیر در سایت شیراز جاب لیست بهترین دکترهای جراحی بینی در شیراز به همراه آدرس و شماره قرار داده شده است

فهرست محتوا (دسترسی سریع)

جراح بینی در شیراز

اگر بدنبال جراح بینی خوب در شیراز هستید میتوانید از جدول زیر کمک بگیرید و لیست بهترین جراح زیبایی بینی را در اختیار داشته باشید.

بهترین جراح بینی در شیراز کیست؟

در ادامه می‌توانید لیستی از بهترین جراحان بینی شیراز در سال ۱۴۰۱ را به همراه شماره تماس رزومه و نمونه عمل بینی ببینید. 

بهترین جراح بینی زیبایی در شیراز

شماره تماس جراح بینی شیرازآدرس جراح بینی شیرازنام جراح بینی شیراز
07136121000شیراز – میدان نمازی، درمانگاه مطهریدکتر رضا کبود خانی شیراز
 شیراز – قدوسی غربی، نبش کوچه 12 ، کلینیک آرمانیدکتر احمدرضا رجایی شیراز
07132302994شیراز – خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، ساختمان زند، طبقه سومدکتر بیژن ربیعی شیراز
07132351366شیراز – اردیبهشت غربی، جنب بیمارستان شفا، مجتمع پزشکی شفادکتر لیلا شریفی شیراز
07136260099شیراز – عفيف آباد، بيمارستان دكتر ميردكتر خسرو خسروی شیراز
07136263228شیراز – قصردشت، کوچه 53، ساختمان نوین، کلینیک تخصصی مدرندکتر حامد پوستچی شیراز
07136341840شیراز – معالی آباد، بعد از گلدشت سه، جنب داروخانه دکتر معتمدی، ساختمان قصر یک، طبقه پنجمکلینیک جراحی و زیبایی ویستا شیراز
07136290474شیراز – قصردشت، حدفاصل کوچه 46 و 48، روبروی اداره مخابرات، مجتمع پزشکی ژنوم، طبقه سوم، واحد 2دکتر فرشید شکوهی شیراز
07136286600شیراز – قصردشت، جنب بيمارستان فرهمند فر، ساختمان اكسير، طبقه ٣دکتر فیروزه یگانه شیراز
07136263040شیراز – قصردشت، نبش کوچه۵۴، ساختمان گلبرگدکتر سید حسین دستغیب شیراز
07136270215شیراز – قصردشت، روبروی مخابرات ولیعصر، ساختمان پلاتین، طبقه چهارمدکتر محسن روشنی شیراز
07136292504شیراز – قصردشت، نرسیده به عفیف آباد، کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه 3، واحد 302دکتر امیر پاکدین شیراز
07136255662شیراز – قصردشت، بالاتر از چهارراه زرگری، نرسیده به کوچه ۵۸دکتر محمد حسین رجبیان شیراز
07136494901شیراز – ستارخان، ابتدای کوچه 17، ساختمان خضراء 2، واحد 63دکتر سینا غیاثی حافظی شیراز
07132309503شیراز – قصرالدشت، نبش فلسطین، ساختمان سبحان، طبقه اولدکتر سید سعیدرضا توفیقی شیراز
07132326797شیراز – خیابان زند، روبروی خیابان 20 متری، ساختمان آریا، طبقه اولدکتر سعید مرزبان شیراز
07136291822شیراز – زرگری، ساختمان رز، طبقه چهارمدکتر علیرضا مصباحی شیراز
07136279265شیراز – قصرالدشت، سه راه خلدبرین، ساختمان پاسارگاد، طبقه دومدکتر علی حقیقتیان شیراز
07136266644شیراز – زرگری، جنب کوچه 18، ساختمان مدیکال، طبقه 3دکتر ونون آصفی شیراز
07136293436شیراز – ستارخان، حدفاصل خیابان ولیعصر و عفیف آباد، روبروی بلوار مصلی نژاد، ساختمان رایمون، طبقه چهارمدکتر بهروز گندمی شیراز
07136280847شیراز – قصردشت، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه دوم، واحد 23دکتر افشین باقری شیراز
07136292999شیراز – عفیف آباد، نبش کوچه ۶، مجتع مهرگان، طبقه ۴دکتر جهانگیر تقی پور شیراز
07136329141شیراز – قدوسی غربی، روبروی کوچه ی 18، ساختمان آنا طبقه 2دکتر داریوش ساریخانی
07132294988شیراز – خیابان ساحلی غربی، میدان دانشجو، طبقه چهارمدکتر محمد حسن سلطانی شیراز
07136263390شیراز – خیابان قصردشت، ابتدای کوچه 53، ساختمان نوین، واحد 106دکتر الهام مشکسار شیراز
07132337338شیراز – خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان پزشکان صدف، طبقه دومکلینیک زیبایی دکتر عین آبادی شیراز
 شیراز – خیابان هفت تیر، جنب مخابراتدکتر احمد موحد شیراز
07132301022شیراز – خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی، کوچه 43حبیب اله حبیب آگهی
07136279018شیراز – خیابان قصردشت، نزدیک به بیمارستان فرهمند فر، ساختمان پاسارگاد، طبقه 5دکتر عباسعلی فهزادی
07136121000شیراز – میدان نمازی، درمانگاه مطهریدکتر محمد علی حقوقی شیراز
07132345761شیراز – خیابان فلسطین، خیابان اردیبهشت، ساختمان سینا، طبقه اولدکتر سیمین دوانی پور شیراز

سن مناسب برای جراحی زیبایی بینی در شیراز چه زمانی است ؟

سن عمل بینی وجود ندارد ولی در سن 18 سالگی که فرد از نظر حقوقی توانایی تصمیم گیری برای خود را دارد، میتواند برای عمل زیبایی بینی اقدام کند. از نظر علمی و روانشناسی سن 15 تا 17 سال برای دختران و 17 تا 19 برای پسران سن مناسبی برای عمل زیبایی بینی می باشد.

معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

نیاز روزافزون جامعه به زیبایی و گسترش معیارهای تعریف شده برای یک فرد زیبا، تمایل مردم به انجام جراحی های مختلف همچون رینوپلاستی را افزایش داده است. اما بهتر است در ابتدا به این پرسش پاسخ دهیم؛ برای انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز به چه کرایتریاهایی باید توجه کرد؟

به نظر می رسد یکی از معیارهای اصلی و موثر در انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز، استفاده از جدیدترین و به روزترین امکانات درمانی در پروسیجر جراحی بینی است. تکنولوژی های جدید همچون طراحی سه بعدی بینی فرد قبل از جراحی، یکی از جدیدترین تکنولوژی های وارد شده در حوزه ی جراحی پلاستیک است. این فناوری به پزشک و بیمار در پیش بینی نتیجه ی نهایی عمل کمک کرده و یک سطح انتظار واقعی را برای بیمار ایجاد می کند. در نتیجه، هم پزشک و هم بیمار به راحتی انتظار و نتیجه ی دلخواه خود را بررسی می کنند.

همچنین تمام معاینات لازم را روی صورت و پوست بینی شما انجام می دهد و به صورت همزمان به تغییراتی که مدنظر شما است توجه می کند. در نهایت، یک پزشک ماهر و دارای سطح علمی بالا بهترین توصیه های لازم را به شما ارائه می دهد تا عالی ترین نتیجه حاصل شود.

 انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

وقتی صحبت از عمل کردن بینی یا رینوپلاستی می شود، انتخاب بهترین دکتر بینی در شیراز از اهمیت بالایی برخوردار است. تخصص و مهارت های جراح می تواند به طور قابل توجهی بر نتیجه عمل تأثیر بگذارد و موفقیت عملکردی و زیبایی شناختی را تضمین کند. یک جراح بینی بسیار ماهر و با تجربه، درک عمیقی از آناتومی پیچیده بینی دارد و به آنها اجازه می دهد تا پیچیدگی های عمل را با دقت دنبال کنند. آنها با آموزش های تخصصی و صلاحیت های جامع، دانش و تخصص لازم برای رفع مشکلات مختلف بینی را دارند.

سوابق یک جراح زیبایی بینی گویای توانایی های آنهاست. با بررسی عکس‌های قبل و بعد و توصیفات بیمار ، می‌ توان بینشی در مورد مهارت جراح در ارائه نتایجی با ظاهر طبیعی به دست آورد. سالها تجربه به آنها اجازه می دهد تا تکنیک های خود را اصلاح کنند و از نتایج بهبود یافته و رضایت بیمار اطمینان حاصل کنند. یک جراح بینی درجه یک در شیراز علاوه بر تجربه، با آخرین پیشرفت های این رشته همراه است. آنها از تکنیک های پیشرفته استفاده می کنند و از فناوری پیشرفته استفاده می کنند و دقت و ایمنی روش را افزایش می دهند.

علاوه بر این، رویکرد بیمار محور اساسی است. بهترین جراحان بینی ارتباط موثر را در اولویت قرار می دهند و فعالانه به اهداف و نگرانی های بیماران خود گوش می دهند. آنها با تنظیم برنامه های درمانی فردی، عمل جراحی را برای برآوردن نیازها و خواسته های منحصر به فرد هر بیمار تنظیم می کنند. در نهایت انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز نه تنها یک عمل زیبایی بینی موفق را تضمین می کند بلکه تجربه ای متحول کننده را نیز به همراه دارد. اهمیت مدارک، تجربه، تخصص و مراقبت بیمار محور را نمی توان نادیده گرفت. بنابراین، برای تحقیق کامل وقت بگذارید و تصمیمی آگاهانه بگیرید تا به بینی ای که می خواهید و شایسته آن هستید برسید.

سبک و تخصص جراح بینی در شیراز

به نظر می‌رسد که تخصص جراح بینی مهم‌ترین اصل در انتخاب جراح بینی به حساب می‌رود. باید بگوییم که هر جراح سبک منحصر به فرد خود در جراحی دارد.

توجه به عملکرد تخصصی جراح رینوپلاستی نیز یکی از شاخصه های انتخاب پزشک جراح بینی به شمار می رود. منظور از این امر این است: پزشکی که به صورت اختصاصی و فقط در حوزه ی جراحی بینی فعالیت دارد، بسیار بهتر از یک جراح پلاستیک که جراحی های متعدد دیگری نیز انجام می دهد، است. در نهایت برای تایید عملکرد یک جراح رینوپلاستی، استفاده از توصیه های یک آشنا یا فرد مورداعتماد می تواند بهترین گاید لاین ممکن را به شما عرضه کند. اطلاعاتی مثل پاسخگویی به نگرانی های بیمار، ویزیت های پس از عمل و رضایت از جراحی، جزء اصلی ترین موارد قابل کسب از طریق آشنا های شما می باشد.

بهترین جراح بینی استخوانی یا گوشتی، با وجود استعداد بالا و رعایت تمام جوانب طی جراحی، باز هم نمی تواند از بروز برخی عوارض ناخواسته پیشگیری کند. البته این جمله بار مسئولیت پزشک در رابطه با جراحی را کاهش نمی دهد و به معنای قبول قصور پزشکی نیست. بهترین پزشک جراحی بینی شیراز، یک برنامه ی سفارشی و شخصی درمانی را برای شما مشخص می کند.

چند جراح برتر جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر حسین دستغیب جراح دماغ در شیراز

 

آقای دکتر حسین دستغیب با کد نظام پزشکی ۹۶۸۲۵ دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراندند و دارای تخصص گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان در عمل بینی به سبک های فانتزی و نیمه فانتزی تبحر بسیاری دارند.

دکتر پیام حق پناه؛ از جراحان بینی در شیراز

دکتر پیام حق پناه متخصص گوش، حلق و بینی و جراح بینی در شیراز هستند. 

 

نوع بینی‌ که جراحی می‌کنند: مهارت در بینی‌های استخوانی و غضروفی

سبک عمل جراحی بینی: عمل بینی فانتزی و عروسکی

حدود هزینه جراحی: حدود 25 میلیون تومان به بالا

دکتر حامد پوستچی معروف ترین دکتر عمل بینی در شیراز

 

جناب دکتر حامد پوستچی جراح زیبایی بینی در شیراز با کد نظام پزشکی ۱۱۲۴۸۶ متخصص گوش، حلق و بینی هستند. ایشان از سال ۹۴ در زمینه ی جراحی زیبایی بینی در شیراز فعالیت می کنند و طی این مدت حدود ۵ هزار عمل زیبایی موفق را در کارنامه ی خود دارند. دکتر پوستچی همچنین از اساتید برتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. اگر قصد دارید بینی خود را به سبک نیمه فانتزی یا طبیعی عمل کنید، دکتر حامد پوستچی از بهترین گزینه های شماست.

 

جراح بینی در شیراز
جراح بینی در شیراز

منظور از بینی گوشتی و غضروفی چیست؟

ظاهر بینی گوشتی(بینی غضروفی) شبیه به بینی است که یک توپ در انتهای آن قرار دارد. این حالت دلایل زیادی دارد و نوع عمل جراحی بسته به علت زمینه ای آن مقداری متفاوت می باشد یا بصورت علمی تر اگر ضخامت پوست بینی زیاد باشد و غضروف های زیر آن ضعیف باشند، بینی اصطلاحا گوشتی گفته میشود.

در چه صورت نیاز به انجام جراحی دوم بینی وجود دارد؟

طبق آمار حتی در مورد بزرگترین جراحان بینی، حدود 10درصد احتمال نیاز به جراحی دوم وجود دارد. برای انجام عمل زیبایی بینی در بار دوم باید حداقل 1 سال از عمل بینی گذشته باشد. به عمل دوم بینی اصطلاحا جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه یا روتوش بینی گفته میشود.

دوران نقاهت عمل بینی چقدر است؟

دوران حدودی نقاهت یک هفته میباشد و میتواند همراه با علائم سردرد، گرفتگی بینی و کبودی چشم ها باشد. بعد از یک هفته بخیه ها کشیده و مقدار کبودی ها کم میشوند و شما آماده ورود به جامعه میباشد. در صورتی که دوست داشته باشید بدون چسب بینی دیده شوید باید زمان بیشتری را صبر کنید.

بعد از عمل بینی، تا چه مدت باید از چسب استفاده کرد؟

برای بهترین نتیجه پیشنهاد میشود تا 2ماه بعد از انجام عمل بینی از چسب استفاده کرد.

گچ و تامپون بینی چقدر بعد از عمل زیبایی بینی برداشته میشوند؟

بصورت معمول 1 تا 3 روز بعد از عمل بینی، تامپونو حدود یک هفته بعد همراه با کشیدن بخیه ها، گچ نیز برداشته میشود.

بعد از ارتودنسی یا جراحی فک میتوان عمل بینی انجام داد؟

بعد از ارتودنسی امکان جراحی بینی وجود دارد ولی کسانی که جراجی فک انجام داده اند باید با نظر پزشک و معمولا 6ماه بعد اقدام به عمل بینی کنند.

چه مدت بعد از عمل بینی میتوان ورزش را شروع کرد؟

بعد از گذشت 3 تا 4 هفته میتوان ورزش هایی که باعث ضربه خوردن به بینی نشوند را انجام داد البته بهتر است با جراح خود مشورت کنید.

بعد از عمل بینی تا چه مدت نباید از عینک طبی استفاده کرد؟

برای بهترین نتیجه پیشنهاد میشود تا 1 ماه بعد از عمل زیبایی بینی از عینک های طبی یا آفتابی استفاده نشود.

بعد از جراحی بینی میتوان حمام کرد؟

در صورت خیس نشدن بینی میتوان 72 ساعت بعد از عمل بینی استحمام کرد ولی برای استحمام همراه با شستن بینی باید بعد از کشیدن بخیه ها صبر کنید.

ویژگی های یک جراح زیبایی بینی خوب در شیراز چیست؟

مهمترین عامل تجربه و برند جراح زیبایی بینی میباشد. شما باید بررسی های لازم را انجام دهید و بعد از بررسی ها و یافتن یک جراح بینی خوب، با مراجعه به جراح، سوالات و نگرانی های خود را مطرح سازید. همچنین جراحان بینی باید یک جلسه مشاوره رایگاه برای شما در نظر بگیرند و همه سوالات و نگرانی های شما را رفع کنند.

آیا بیمه های موجود عمل زیبایی بینی را تحت پوشش قرار میدهند؟

خیر. جراحی زیبایی بینی تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

چرا نرخ و قیمت جراحی زیبایی بینی در شیراز متفاوت است؟

هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز به دو عامل مهم بستگی دارد و این باعث اختلاف قیمت ها میباشد:

  • تخصص، تجربه و برند جراح.
  • مکانی که عمل در آن انجام میشود.

آیا پس از جراحی بینی مشکلات تنفسی طبیعی می باشد؟

در روزهای اولیه پس از جراحی به دلیل تورمات ناشی از جراحی، مشکلات تنفسی طبیعی است و به مرور زمان با برطرف شده تورم، فرد میتواند به راحتی تنفس کند.

آیا بعد از عمل جراحی بینی، نیاز به رژیم غذایی خاصی است ؟

محدودیت چندانی وجود ندارد ولی پیشنهاد میشود موارد زیر را رعایت کنید:

  • غذاهای خود را بصورت نرم آماده کنید.
  • از ادویه جاتی که باعث حساسیت بینی میشوند، استفاده نکنید.

چقدر بعد از عمل بینی میتوان سیگار کشید؟

به دلیل اینکه نیکوتین موجود در سیگار و سایر دخانیات روی تورم بینی اثر منفی دارد پیشنهاد میشود تا دوماه بعد از عمل بینی، دخانیات استعمال نکنید.

میزان درد عمل بینی چقدر است؟

هر عمل جراحی با مقداری درد و سختی همراه است ولی درد حاصل از عمل بینی بسیار اندک و با مصرف داروهای تجویز شده به خوبی قابل کنترل است.

بعد از عمل بینی چه محدودیت های در روابط جنسی وجود دارد؟

پیشنهاد میشود تا 3-4 هفته بعد از جراحی بینی به دلیل حساسیت و نیاز به مراقبت های بیشتر، از انجام فعالیت های جنسی خودداری کنید.

چقدر بعد از عمل بینی میتوان حرکات ورزشی کرد یا به استخر رفت؟

  • هر گونه عملی که سبب افزایش ضربان قلب شود در دوره نقاهت جراحی بینی ممنوع میباشد بهتر است حداقل 1 الی 2 ماه صبر کنید.
  • در استخر، سنا و جکوزی به دلیل وجود کلر در آب بهتر است 1 الی 2 ماه صبر کنید.

جهت مشاوره با بهترین جراح بینی در شیراز به جدول بالا مراجعه نمایید.

برای اینکه عمل جراحی بینی شما موفقیت آمیز باشد باید در انتخاب جراح خود دقیق باشید. انتخاب جراح بینی شیراز کار بسیار سختی نیست، زیرا جراحان بسیار متبحر و خوبی در شیراز مشغول به فعالیت می‌باشند.

اما نکته مهم هنگام جراح این است که نوع بینی شما و سبک جراحی موردعلاقه تان را معیار انتخاب جراح قرار دهید. امیدواریم در این مطلب با معرفی بهترین جراحان شیراز در سایت شیراز جاب به شما کمک خوبی در این زمینه کرده باشیم.

2 دیدگاه برای “بهترین جراح بینی در شیراز (سال 1402) + نمونه عمل بینی + آدرس و تلفن”

    1. با سلام با مراجعه به جدول بالا میتونید بهترین جراحان بینی شیراز که در عمل زیبایی سابقه خوبی دارند را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *