پیک نوین

کانون آگهی و تبلیغات پیک نوین شیراز ، بانی و طراح سیستم پایه پیک های تبلیغاتی در جنوب کشور فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد. حرکتی که زیر بنای بسیاری از جریان های فعلی در عرصه تبلیغات شهر شیراز شد؛ با تلاش مدیران و کارکنان و توجه ویژه به نیاز بازار و خواسته مردم ، مسیر پیشرفت بشکل مطلوبی هموار گردید.

پیک نوین و محصولات چاپی

محصول اصلی این مجموعه « پیک های محلی پیک نوین » می باشد که با توجه به تعداد مناطق تحت پوشش ، کیفیت طراحی ، چاپ و توزیع پیشتاز این سبک از تبلیغات بوده و بعنوان رهبر بازار تبلیغات چاپی در شیراز شناخته می شود.

هم اکنون 16 منطقه از شهر شیراز که ساکنین آن ازتوانایی خرید بالایی برخوردارند ، بشکل مداوم و منظم آگهی نامه های پیک نوین را دریافت می کنند.

مجلات پیک نوین توانسته اند جایگاه خود را نزد خانواده ها حفظ کرده و یک منبع معتبر و قابل اعتماد برای خرید محصولات و یا استفاده از خدمات ویژه تلقی گردد.

پیامد های مهمی از قبیل :
1- آشنایی هرچه بیشتر مردم با خدمات و محصولات صاحبان مشاغل
2- داشتن سهمی هرچند کوچک در رونق بازار رقابتی
3- ایجاد یک بانک اطلاعات ماندگار در منازل و مکان های تجاری که منجر به صرفه جویی در وقت ، مسافت و هزینه های مردم شده ، همگی بخشی از عواملی بوده اند که توانسته پیک نوین را بیش از پیش در رسیدن به رسالت خود رهنمون سازد.

پیک نوین و فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ

شروع فعالیت پیک نوین در حوزه دیجیتال وبسایت پی جو بوده است. وبسایت پی جو به عنوان رسانه آنلاین کانون تبلیغات پیک نوین شیراز با سابقه درخشان در عرصه تبلیغات با سیـاست رونق بخشیـدن به کسب و کار و افزایش بهره وری بنگاه های اقتصادی در شهریور ماه 1394 راه اندازی گردیده است، در طی مدت زمانی که از شروع فعالیت وبسایت پی جو می گذرد تعداد بازدیدهای سایت به رقم بیش از 1 میلیون بازدید در ماه رسیده، که این نشان از اعتماد مردم و بازار شیراز وهمچنین سایر شهرهای جنوب کشور به این رسانه محبوب می باشد.

رسانه پی جو همواره جزو منتخبین جشنواره های مختلف وب به عنوان برترین رسانه تبلیغاتی کشور بوده است.

اطلاعات بیشتر : پایگاه اینترنتی پیک نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *